Půjčovna

Chcete uspořádat závod či jakoukoli jinou akci pro více lidí a nemáte dostatečné vybavení? Nevadí, rádi vám zapůjčíme to naše. Nabízíme vybavení pro všechny organizátory závodů (běžecké, cyklistické) i širokou veřejnost (oslavy, svatby, párty …).

Zápůjčka je vždy na 3 dny. Tedy např. od pátku (vyzvednout lze od 12:00) do neděle (vrátit lze do 20:00). Místo zápůjčky i vrácení je vždy Tylova ulice Vlašim (nízká budova za Gymnáziem Vlašim).

Poptávkový formulář:

Pivní set (sestava stolu + 2x lavice)

Potřebujeme usadit na své oslavě více osob ke stolu? Řešíte na svém závodě občerstvovací stanici či úschovnu?
Tzv. pivní set nabízí jednoduché složení stolu a dvou lavic jednoduchým zaklapnutím (může být využito odděleně). Jedna sestava je určena pro 8 osob. Doprava ideálně na vozíku či v dodávce. Délka stolu i lavic je 2 m.

Počet setů na skladě: 5

Cena zápůjčky 1 setu na 3 dny: 150.-
Vratná kauce: 1000.-

Párty stan (sestava 1 nůžkového stanu + 3x bok)

Při nepřízni počasí (déšť, sníh, prudké slunce …) se vždy bude hodit jednoduše složitelný nůžkový stan (sestavení zabere 2 osobám max 3 minuty). Stan má rozměr 3×3 m a je v červené barvě. Výška střechy se nechá individuálně nastavit. Součástí stanu jsou tři plné boky, které se připevňují pomocí suchých zipů. Složený stan odvezete v combi autě či menším autě se složenými sedadly. 

Počet stanů na skladě: 2

Cena zápůjčky 1 stanu na 3 dny: 900.-
Vratná kauce: 3000.-

Stupně vítězů (1, 2, 3)

Na vaše běžecké či cyklistické závody nabízíme na zakázku vyrobené stupně vítězů. Každý stupeň je dostatečně dimenzovaný nejen pro individuální vyhlašování, ale také pro vyhlašování více osob (štafet …).  Jednotlivé stupně jsou oddělené. Každý stupeň je označen velkým číslem (1, 2, 3). Doprava ideálně na vozíku či v dodávce.

Počet sady stupňů na skladě: 1

Cena zápůjčky stupňů na 3 dny: 300.-
Vratná kauce: 1000.-

Výstražné kužely

Potřebujete ohraničit určitý prostor, část trati, křižovatku …?
Nabízíme výstražné kužely ve dvou velikostech (50 cm červenobílý,  20 cm žlutý). Kužely jsou stohovatelné. Doprava ideálně osobním autem.

Počet kuželů na skladě: výška 50 cm: 5
Počet kuželů na skladě: výška 30 cm: 50

Cena zápůjčky kuželu na 3 dny: 10.-/5.-
Vratná kauce: 300.-

Nejsme plátci DPH. Uvedené ceny jsou konečné. Daňový doklad je samozřejmostí.